Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - fiberoptisk - LC multiläge - upp till 400 m - 850 nm - för P/N: DS-X9448-768K9=

Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - fiberoptisk - LC multiläge - upp till 400 m - 850 nm - för P/N: DS-X9448-768K9= DS-SFP-FC16G-SW=
Logga in för pris
Information
0 i lager
Inleverans: 2018-11-02
CiscoTillverkareCiscoArtnr
DS-SFP-FC16G-SW=
EAN
0882658409547
 
Allmänt
Typ av enhetSFP+ sändar/mottagarmodul
FormfaktorInsticksmodul
Nätverksfunktioner
AnslutningsteknikKabelansluten
Typ av kablageFiberoptisk
Datalänkprotokoll16 Gb fiberkanal (KV)
Dataöverföringshastighet16 Gbps
Optisk våglängd850 nm
Max överföringsavstånd400 m
Expansion/Anslutning
Gränssnitt1 x 16Gb Fibre Channel (SW) - LC multi-mode x 2
Kompatibla kortplatser1 x SFP+
Mått och vikt
Bredd1.4 cm
Djup5.7 cm
Höjd0.9 cm
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Kompatibilitetsinformation
Designat förP/N: DS-X9448-768K9=

 

JSC it-partner - webshop
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr