Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm

Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm CDE2-SFP-1WSR=
Logga in för pris
Information
0 i lager
Inleverans: 2018-08-28
CiscoTillverkareCiscoArtnr
CDE2-SFP-1WSR=
EAN
0882658331053
 
Allmänt
Typ av enhetSFP+ sändar/mottagarmodul
FormfaktorInsticksmodul
Nätverksfunktioner
AnslutningsteknikKabelansluten
Typ av kablage10GBase-SR
Datalänkprotokoll10 GigE
Dataöverföringshastighet10 Gbps
Optisk våglängd850 nm
Expansion/Anslutning
Gränssnitt1 x Ethernet 10GBase-SR
Kompatibla kortplatser1 x SFP+

 

JSC it-partner - webshop
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr