Filter

Benämning Artnr I lager      Jämför
Vision Techconnect - Nätverkskabel - LC/UPC (hane) till LC/UPC (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - ljusblå TC 3MFBR LCLC 2 Dolt pris     
C2G SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85480 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85468 0 Dolt pris     
Vision Techconnect - Nätverkskabel - LC/UPC (hane) till LC/UPC (hane) - 1 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - ljusblå TC 1MFBR LCLC 96 Dolt pris     
Vision Techconnect - Nätverkskabel - LC/UPC (hane) till LC/UPC (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - ljusblå TC 2MFBR LCLC 56 Dolt pris     
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85522 1 Dolt pris     
C2G SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85481 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85469 2 Dolt pris     
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85523 0 Dolt pris     
C2G SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85482 0 Dolt pris     
C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - ST enkelläge (hane) till SC enkelläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85577 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85470 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST enkelläge (hane) till ST enkelläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85559 0 Dolt pris     
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch-kabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron - orange 85207 0 Dolt pris     
C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85492 0 Dolt pris     
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85513 5 Dolt pris     
C2G ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85504 0 Dolt pris     
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron - orange 85273 0 Dolt pris     
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85524 0 Dolt pris     
C2G SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85483 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85506 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till ST-läge (multi-mode) (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85471 0 Dolt pris     
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST enkelläge (hane) till ST enkelläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85560 0 Dolt pris     
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron - orange 85255 0 Dolt pris     
C2G Low-Smoke Zero-Halogen - Patch-kabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - orange 85304 0 Dolt pris     
C2G LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85495 0 Dolt pris     
C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - ST enkelläge (hane) till SC enkelläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85579 3 Dolt pris     
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST enkelläge (hane) till ST enkelläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85561 9 Dolt pris     
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85515 0 Dolt pris     
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85540 1 Dolt pris     
JSC it-partner - webshop
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr