Filter

Benämning Artnr I lager      Jämför
HPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - fabriksintegrerad 455883-B21#0D1 0 Dolt pris     
Mellanox - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC - upp till 500 m - 850 nm MC3208011-SX 0 Dolt pris     
NetBotz USB Latching Repeater Cable - Repeater - USB, USB 2.0 - 4-stifts USB typ A / 4-stifts USB typ A - för NetBotz Camera Pod 120, 160, 165 NBAC0213L 0 Dolt pris     
HPE USB Interface Adapter - Förlängningskabel för video/USB - för ProLiant DL380 Gen9 High Performance AF628A 2 Dolt pris     
Dell - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - för Networking N3132, X1026, X1052; PowerEdge R440, R540, R740, R940, T440, T640 407-BBOS 0 Dolt pris     
VISION Techconnect TC2-HDMIAUD - Förlängd räckvidd för audio/video - upp till 15 m TC2-HDMIAUD 0 Dolt pris     
Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SW - FC - upp till 150 m 407-BBSY 0 Dolt pris     
C2G HDMI Inline Extender 4K60 - Förlängd räckvidd för audio/video - 19-stifts HDMI typ A / 19-stifts HDMI typ A - upp till 50 m 82394 0 Dolt pris     
Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm - för PowerEdge C4140; PowerEdge C6525, R6515, R6525, R7515, R7525; PowerVault ME4024, ME4084 407-BCBN 1 Dolt pris     
VISION TC-HDMIIPRX - Video/ljud/infraröd förlängare - HDMI - upp till 120 m TC-HDMIIPRX 21 Dolt pris     
VISION TC-HDMIIPTX - Video/ljud/infraröd förlängare - HDMI - upp till 120 m TC-HDMIIPTX 23 Dolt pris     
HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 500 m - för OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX J4858D 51 Dolt pris     
Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - för Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520 E10GSFPSR 290 Dolt pris     
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC - för 250 Series; Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355 MGBSX1 26 Dolt pris     
Cisco Small Business MGBT1 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - för 250 Series; Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355 MGBT1 27 Dolt pris     
Fujitsu - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - LC multiläge - för PRIMERGY CX2550 M5, CX2560 M5, RX2520 M5, RX2530 M5, RX2540 M5, RX4770 M4, TX2550 M5 S26361-F3986-L3 0 Dolt pris     
VISION TC-HDMIIPRX/V2 - Video/ljud/infraröd förlängare - HDMI - upp till 150 m TC-HDMIIPRX/V2 238 Dolt pris     
VISION TC-HDMIIPTX/V2 - Video/ljud/infraröd förlängare - HDMI - upp till 150 m TC-HDMIIPTX/V2 221 Dolt pris     
Dell - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - för Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX 407-10439 0 Dolt pris     
Mellanox - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - upp till 100 m MC3208411-T 0 Dolt pris     
Dell Networking - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - upp till 550 m - 850 nm - för Networking C1048, C9010, S5000, S6000, S6010; Networking N3132, S4048, X1026, X1052 407-BBOR 0 Dolt pris     
Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - för Expressway CE1200 EXP-10GSFP-S... 0 Dolt pris     
C2G Dell Force10 GP-SFP2-1S 1000Base-SX SFP Transceiver TAA - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Dell Force10 GP-SFP2-1S) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - TAA-kompatibel - för Dell Force10 Series CB; Force10 Series ED; Force10 Series EF; Force10 Series EG GP-SFP2-1S-LEG 0 Dolt pris     
APC Serial Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-SERIAL 0 Dolt pris     
Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 300 m - för PowerEdge T130, T330, T630; PowerEdge R430, R440, R540, R630, R640, R730, R740, T440, T640 407-BBVJ 0 Dolt pris     
HPE USB 2.0 Virtual Media CAC Interface Adapter - Förlängningskabel för video/USB - för ProLiant DL380 Gen9 High Performance AF629A 0 Dolt pris     
APC Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-USB 0 Dolt pris     
SonicWall - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX 01-SSC-9789 0 Dolt pris     
APC PS/2 Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - PS/2 - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-PS2 0 Dolt pris     
Dell - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Force10; Networking C7004, C7008, S5000; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX 407-10933 0 Dolt pris     
JSC it-partner - webshop
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr